قسمت ارتباطات (صندوق پیام و تبادل نظر)

با سلام و عرض ادب خدمت شما خیمه گاهیان عزیز و ارجمند؛ با سلسله مطالب آموزشیِ منوی کاربریِ اولین و بزرگترین شبکه اجتماعی محافل مذهبی کشور (خیمه گاه) همراه شما گرامیان هستیم.


در این قسمت می خواهیم شما را با یکی دیگر از امکانات صفحه ی منوی کاربری آشنا کنیم. در منوی کاربری گزینه ای با نام "ارتباطات" که زیر مجموعه ای با نام "پیام های خیمه گاهی" موجود است که با کلیک روی این گزینه دو نوار ابزار با نام های "پیام جدید" و "پیام به مدیریت" مشاهده می کنید؛ اگر روی گزینه "پیام های خیمه گاهی" کلیک کنید شاهد پیام هایی خواهید بود که خیمه گاهیان دیگر  برای شما ارسال کرده اند. اگر مایل بودید با مدیریت خیمه گاه ارتباط داشته باشید و مدیریت را از پیشنهادات، نکات و انتقادات خود بهره مند سازید، می توانید با کلیک روی گزینه ی "پیام به مدیریت" نقطه نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

به همین ترتیب گزینه ای در بالای این دو نوار ابزار موجود است با نام "پیام جدید" که با کلیک روی این گزینه می توانید به سایر خیمه گاهیان پیام ارسال کرده و با آنها ارتباط داشته باشید.

گزینه ی بعدی که برای شما درنظر گرفته شده است گزینه ی تبادل نظر می باشد. با کلیک روی این گزینه وارد یک صفحه ی جدید می شوید، این صفحه مخصوص تبادل نظر و دیدگاه شما خیمه گاهیان عزیزمی باشد. این قسمت یک فضای تبادل نظر با قابلیت های جذابِ ارسال صوت،تصویر، ویدیو و متن است که برای جلوگیری از ایجاد حجم زیاد مطالب هر دیدگاه شما برای 120 ساعت به نمایش گذاشته شده و حذف می گردد. در این فضای جذاب می توانید با به اشتراک گذاری مطالب زیبای مذهبی(مربوط به هیئات و محافل مذهبی) دیگر کاربران خیمه گاهی را بهره مند سازید.


سپاس از توجه شما
مدیریت خیمه گاه

لیست سایر راهنماهای وبسایت خیمه گاه :

راهنمای بارگذاری پرونده های چند رسانه ای در خیمه گاه

آموزش بارگذاری خبر

آموزش قسمت مراسم های آتی

آموزش قسمت خیمه های دنبال شده

آموزش قسمت مدیریت پیشرفته ظاهر

آموزش قسمت سایر امکانات

آموزش قسمت تنظیمات

0 نظر 1433 ۳۰ دی ۱۳۹۵

ارسال نظراتخیمه گاه به عنوان اولین و بزرگترین شبکه اجتماعی و پرتال اختصاصی محافل و هیئات مذهبی کشور در محرم الحرام 1438 (مهرماه 1395) به همت موسسه انصار الحسین علیه السلام راه اندازی گردید.
تمام حقوق این سایت متعلق به خیمه گاه می باشد.
مسئولیت محتوای خیمه ها با منتشرکننده آن است و خیمه گاه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.
درباره خیمه گاهاینستاگرام خیمه گاهکانال تلگرام خیمه گاهایمیل خیمه گاه