آموزش قسمت خیمه های دنبال شده

با تقدیم سلام و احترام خدمت شما خیمه گاهیان عزیز با یکی دیگر از مطالب آموزشی منوی کاربری خیمه گاه در خدمت شما هستیم؛ با ما همراه باشید.
در صفحه ی منوی کاربریِ شما گزینه ای با نام "دنبال شده ها" وجود دارد که با کلیک روی گزینه"مشاهده"  صفحه ای برای شما عزیزان باز می شود که شامل یک گزینه با نام " دنبال شده ها" و پنج عنوانِ "ویدیو"، "تصویر"، "صوت"، "خبر"، "اعلانات" و "مراسم" می باشد.

در پرتال خیمه گاه این امکان برای شما فراهم است که می توانید با دنبال کردن صفحات مورد علاقه تان تمامی موارد بارگذاری شدة آنها نظیر ویدیو، تصویر، صوت، خبر و مراسم آتی را مشاهده کنید. از همین رو در این صفحه با کلیک روی هر گزینه مطالب مورد نظرتان را شاهد خواهید بود.
اما شاید این سؤال برای شما ایجاد شود که چگونه صفحات مورد علاقه مان را دنبال کنیم؟ پاسخ این است که شما می توانید از دو طریق این کار را انجام دهید:
1) به صفحه ی مورد علاقه تان رفته و در قسمت بالای صفحه (هدر)، گزینه ای وجود دارد با نام مثلا "دنبال کنندگان" که کنار آن گزینه یک علامت + وجود دارد که با کلیک روی آن شما مطالب صفحه ی مورد علاقه خود را در منوی کاربری خود خواهید دید.

2) در صفحه ی منوی کاربری خود و در قسمت خیمه های دنبال شده روی گزینه ی "دنبال شده ها" کلیک کنید و با وارد کردن شناسه ی خیمه گاهی صفحه مورد علاقه تان در قسمت "افزودن خیمه" و کلیک روی گزینه ی تایید شاهد مطالب مورد علاقه تان باشید.

شما می توانید با رفتن به قسمت "لیست دنبال شده ها" صفحات مورد علاقه ی خود را "مشاهده" و یا "حذف" نمایید.
لازم به ذکر است صفحاتی که دارای دنبال کننده ی بیشتری هستند، صفحة آنها رتبه ی خیمه گاهی بالاتری دریافت می کنند و همچنین نام کاربری آنها در صفحه ی اصلی خیمه گاه به نمایش درآمده و اولویت بیشتری برای مشاهده شدن توسط مخاطبان دارند.(البته لازم به ذکر است در امتیاز بندی جدید خیمه گاه ملاک هایی دیگر نیز در رتبه بندی موثر می باشند)


با سپاس فراوان از اینکه اولین و بزرگترین شبکه اجتماعی و پرتال اختصاصی محافل و هیئات مذهبی کشور را برای خود برگزیده اید. صمیمانه منتظر ارائة نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستیم.


سپاس از توجه شما
مدیریت خیمه گاه

لیست سایر راهنماهای وبسایت خیمه گاه :

راهنمای بارگذاری پرونده های چند رسانه ای در خیمه گاه

آموزش بارگذاری خبر

آموزش قسمت مراسم های آتی

قسمت صندوق پیام و تبادل نظر

آموزش قسمت مدیریت پیشرفته ظاهر

آموزش قسمت سایر امکانات

آموزش قسمت تنظیمات

0 نظر 1636 ۳۰ دی ۱۳۹۵

ارسال نظرات



خیمه گاه به عنوان اولین و بزرگترین شبکه اجتماعی و پرتال اختصاصی محافل و هیئات مذهبی کشور در محرم الحرام 1438 (مهرماه 1395) به همت موسسه انصار الحسین علیه السلام راه اندازی گردید.
تمام حقوق این سایت متعلق به خیمه گاه می باشد.
مسئولیت محتوای خیمه ها با منتشرکننده آن است و خیمه گاه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.
درباره خیمه گاهاینستاگرام خیمه گاهکانال تلگرام خیمه گاهایمیل خیمه گاه