آموزش بارگذاری خبر

با قسمتی دیگر از سلسله مطالب آموزشی استفاده از خدمات بزرگترین شبکه اجتماعی و پرتال اختصاصی محافل و هیئات مذهبی کشور همراه شما هستیم.
هر بار که وارد صفحه کاربری خود می شوید بعد از گزینه های عکس و ویدیو و صوت گزینه ای مشاهده می کنید که شاید کمی با آن ناآشنا باشید و یا حداقل ارتباط آن را با این گونه شبکه اجتماعی متوجه نشوید. این گزینه همان گزینه "خبر" است که با دیدن این امکان شاید سوالات زیادی برای شما عزیزان بوجود آید.

 

در مورد این امکان که برای کاربران هیئتی، سخنرانان و مداحان گرامی تعبیه شده می توان گفت تمام آنچه که یک رخدادِ مربوط به محافل مذهبی و هیئات می باشد، می تواند بعنوان یک خبر آماده شود.
عزیزانی که حساب های کاربری هیئتی دارند می توانند از فعالیت های اجتماعی و مذهبی خود، جلسه ها و هرگونه حرکتی که مربوط به محافل مذهبی می شود را می توانند در قالب خبر در صفحه اختصاصی خودشان بارگذاری کنند.
کاربران محترمی که حساب های آنها سخنران یا مداح است نیز می توانند از فعالیت های خود، مراسمات، مطالب، اشعار، نوحه ها و ... مطلبی را بعنوان خبر در صفحه خود به نمایش بگذارند.
شما با کلیک روی گزینه ی "بارگذاری" خبر از سمت راست صفحه ی کاربری خود و زدن گزینه ی درج خبر وارد صفحه ی بارگذاری اخبار می شوید.

 

در قسمت عنوان خبر می توانید بهترین عنوان خبری که با آن مخاطبان رغبت به خواندن آن مطلب را داشته باشند بنویسید. این عنوان اگر هرچه کوتاه تر و گویاتر باشد به خواننده مطلب برای انتخاب کمک می کند. در خیمه گاه برای شما تعداد 150 کاراکتر (حرف و فاصله) در قسمت عنوان فراهم شده که می توانید از آن به خوبی با رعایت ایجاز استفاده کنید.

قسمت بعدی شرح خبر است که می توانید به شرح بیشتر خبر خود بپردازید و از امکانات ویرایشی متن که در نوار ابزار قسمت شرح خبر تعبیه شده  استفاده کنید. در کنار این امکانات شما می توانید با زدن گزینه "اضافه/ویرایش تصویر" از تصاویری که مربوط به مطلبتان می باشد استفاده کنید (استفاده از این امکانات بصورت ساده ای در نظر گرفته شده تا به راحتی از آن بهره مند شوید).
امکان ویژه ای که برای شما خیمه گاهیان عزیز در نظر گرفته شده امکان درج تصویر، ویدیو و صوت هایی می باشد که از قبل در صفحه ی خود بارگذاری کرده اید؛ که با کلیک روی هر سه گزینه ی تصویر، ویدیو و صوت آلبوم های شما به نمایش در می آید و با انتخاب عنوان تصویر/ویدیو/صوت مورد نظر خود می توانید آن را به آسودگی پیوست خبر خود کنید.

 

 


در انتها با زدن گزینه ارسال و انتشار خبر شما به نمایش در می آید و اگر بخواهید خبر خود را در آینده منتشر کنید روی گزینه "ذخیره،بعدا منتشر می کنم" کلیک کنید.
همچنین می توانید مطالب خود را از گزینه داشبورد در همین قسمت مدیریت کنید و یا به نظرات در مورد این مطالب پاسخگو باشید.

با سپاس از اینکه بزرگترین شبکه اجتماعی مذهبی کشور را برای فعالیت مجازی خود برگزیده اید؛ از شما درخواست می کنیم با مطالب آموزشی بعدی همراه ما باشید.

سپاس از توجه شما
مدیریت خیمه گاه

 لیست سایر راهنماهای وبسایت خیمه گاه :

راهنمای بارگذاری پرونده های چند رسانه ای در خیمه گاه

آموزش قسمت مراسم های آتی

قسمت صندوق پیام و تبادل نظر

آموزش قسمت خیمه های دنبال شده

آموزش قسمت مدیریت پیشرفته ظاهر

آموزش قسمت سایر امکانات

آموزش قسمت تنظیمات

0 نظر 2666 ۲۹ دی ۱۳۹۵

ارسال نظراتخیمه گاه به عنوان اولین و بزرگترین شبکه اجتماعی و پرتال اختصاصی محافل و هیئات مذهبی کشور در محرم الحرام 1438 (مهرماه 1395) به همت موسسه انصار الحسین علیه السلام راه اندازی گردید.
تمام حقوق این سایت متعلق به خیمه گاه می باشد.
مسئولیت محتوای خیمه ها با منتشرکننده آن است و خیمه گاه مسئولیتی نسبت به آن ندارد.
درباره خیمه گاهاینستاگرام خیمه گاهکانال تلگرام خیمه گاهایمیل خیمه گاه